Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarje me disk të vetëm me precizion të lartë>Mulliri vertikal me një anë YHM450 Cnc

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650512411646090.png
YHM450A Makinë bluarjeje me një disk

YHM450A Makinë bluarjeje me një disk


Funksioni kryesor:

Makina është projektuar posaçërisht për bluarje të shpejtë dhe precize të sipërfaqeve të vetme të materialeve metalike të forta dhe të brishta si aliazh i fortë, qelqi dhe qeramika.

HETIM
Aplikime tipike

Aliazh i fortë, qelqi, qeramika, meshë silikoni etj

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHM450A
Dimensioni i pjesëvemm320 (madhësia diagonale)
Trashësia e pjesëvemm≥ 0.4
Madhësia e rrotës bluarësemmФ440×Ф65×Ф350 (rrotë diamanti)
Fuqia e motorit të timonitKw15
Shpejtësia e kokës së rrotaverpm100 950 ~
Fuqia e motorit të bartjes së ushqimitKwServo motori lëkundës: 3.5 Kw
Servo motori me rrotullim: 0.75 Kw
Ushqimi i shpejtësisë së transportuesitrpmShpejtësia e lëkundjes: 1~16
Shpejtësia e rrotullimit: 5~150
Rrafshësia dhe paralelizmimm≤0.002
Vrazhdësi në sipërfaqemMARa0.16
Total PeshaKg6000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2650 1500 × × 2650
Etiketa

DDG, bluarje me një sipërfaqe të vetme, 450

HETIM