Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe>Makinë bluarëse vertikale me dy skaje me saktësi të lartë YHDM7758

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507836582860.png
YHDM7758 Makinë bluarëse dyshe vertikale

YHDM7758 Makinë bluarëse dyshe vertikale


Funksioni kryesor:

Makineria është e përshtatshme për bluarje sinkrone me precizion të lartë të dy sipërfaqeve paralele të pjesëve të sheshta në forma të ndryshme, veçanërisht ato përbërës që kanë kërkesa të rrepta të tolerancës për paralelizëm dhe rrafshësi, si unaza e jashtme dhe e brendshme e kushinetave, rotorit dhe statorit të pompave të vajit.

HETIM
Aplikime tipike

Kushineta Unaza e brendshme dhe e jashtme, rotori i brendshëm dhe i jashtëm i pompës së vajit, etj.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHDM7758
Dimensioni i pjesëvemmPjesa në formë disku: Ф12~Ф120
Trashësia e pjesëvemm0.8 50 ~
Madhësia e rrotës bluarësemmФ585×Ф195×65 (rrota diamanti/CBN)
Fuqia e motorit të timonitKw22Kw × 2
PowerofservomotorofwheelheadliftingKw1.5Kw × 2
Shpejtësia e kokës së rrotaverpm150 950 ~
Fuqia e motorit të bartjes së ushqimitKw0.75 Kw
Ushqimi i shpejtësisë së transportuesitrpm1 10 ~
Rrafshësia dhe paralelizmimm≤0.003
Vrazhdësi në sipërfaqemMARa0.32
Total PeshaKg12000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2800 2150 × × 2900
Etiketa

DDG, bluarje me disk të dyfishtë 7758

HETIM