Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe>Makinë bluarëse vertikale me dy skaje me saktësi të lartë YHDM750A

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507807957592.png
YHDM750A Makinë për bluarje me dyshe

YHDM750A Makinë për bluarje me dyshe


Funksioni kryesor:

Designedshtë projektuar për bluarjen e dy sipërfaqeve anësore paralele të pjesëve të ndryshme të punës precize dhe të hollë me formë të rrumbullakët dhe anormale, pa marrë parasysh se është bërë prej metali ose materiali jometal, mund të përpunohen. Të tilla si kushineta, pllaka e valvulës, vulë, llamarina e pompës së vajit, unaza e pistonit, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Pajisja mund të përpunohet nga një sërë pjesësh në formë të veçantë të pjesës së punës dhe metalit rrethor, pjesë të holla jo metalike (kushineta, valvola, pllakë aliazh alumini, vula, tehe të pompës së vajit, unaza pistoni etj.), si p.sh. :pllakë valvulash, unazë pistoni, unazë copë litari.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHDM750A
Dimensioni i pjesëvemmPjesa në formë disku: Ф50~Ф180
Trashësia e pjesëvemm1.2 60 ~
Madhësia e rrotës bluarësemmФ750×Ф195×75 (rrota diamanti/CBN)
Fuqia e motorit të timonitKw30Kw × 2
Shpejtësia e kokës së rrotaverpm150 890 ~
Fuqia e motorit të bartjes së ushqimitKw2.2
Ushqimi i shpejtësisë së transportuesitrpm1 10 ~
Rrafshësia dhe paralelizmimm≤0.005
Vrazhdësi në sipërfaqemMARa0.32
Total PeshaKg12000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2840 3140 × × 2880
Etiketa

DDG, bluarje me disk të dyfishtë 750

HETIM