Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe>Makinë bluarëse vertikale me dy skaje me saktësi të lartë YHDM580C

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1597287263256800.jpg
YHDM580C Makinë për bluarje me dyshe

YHDM580C Makinë për bluarje me dyshe


Funksioni kryesor:

YHDM 580C është një makinë bluarëse dyshe vertikale me precizion të lartë që miraton parimin e përpunimit planetar për bluarjen e dyfishtë të përbërësve. Krahasuar me makinerinë e zakonshme të bluarjes së sipërfaqes, ajo përmban saktësi dhe efikasitet shumë më të lartë kur bëhet fjalë për bluarjen sipërfaqësore të dyfishtë të copës së punës me madhësi të madhe. Makineria ka rezistencë të shkëlqyeshme të dridhjeve dhe ngurtësi dinamike me ngurtësinë kryesore të mbajtjes së bishtit deri në 100 kg / μm. Dizajni i strukturës vertikale të mbyllur është miratuar për një stabilitet më të mirë dhe ndotje zero të mjedisit. Makina zbatohet gjerësisht në bluarjen sipërfaqësore të dyfishtë të pjesëve të motorit automatik dhe pjesëve hidraulike si disku i frenimit, pllaka e valvulës, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Mund të përpunojë dhe bluaj pjesë të holla me sipërfaqe anësore paralele si disk frenash motor, tip unaze, tip disku, etj

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHDM580C
Dimensioni i pjesëvemmDisc-shaped parts:Ф320
Trashësia e pjesëvemm3.5
Madhësia e rrotës bluarësemmФ150×Ф70.5×15 (rrota diamanti/CBN)
Fuqia e motorit të timonitKw22Kw × 2
FeedingcarrierdrivespeedrpmMakinë me vaj, shpejtësi pa hap
Thjeshtësiamm≤0.05
paralelizëmmm≤0.02
Vrazhdësi në sipërfaqemMARa1.6
Total PeshaKg10000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2755 2980 × × 2560
Etiketa

DDG, bluarje dyshe, 580

HETIM