Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe>Makinë bluarëse vertikale me dy skaje me saktësi të lartë YHDM580B

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650508926656528.png
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650508925419864.png
YHDM580B Makinë bluarëse dyshe vertikale
YHDM580B Makinë bluarëse dyshe vertikale

YHDM580B Makinë bluarëse dyshe vertikale


Funksioni kryesor:

Isshtë projektuar për përpunim dhe bluarje të lartë efikase dhe precize të dy sipërfaqeve paralele të pjesëve të holla metalike / jometalike në forma të ndryshme, të tilla si kushineta, pllaka valvule, pllaka alumi, vulë, llamarë pompë vaji, unaza pistoni, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Unaza e pistonit, copë litari i valvulës, shufra lidhëse, boshti kryq, pllaka valvule, piruni i ndërrimit, tehu i pompës hidraulike, rotor, stator, rrëshqitje kompresori, unazë e brendshme dhe e jashtme, disk frenash automjeti, gjithashtu mund të përdoret për unazën magnetike, përpunimin e pllakës së grafitit .

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHDM580B
Dimensioni i pjesëvemmPjesa në formë disku: Ф12~Ф120
Trashësia e pjesëvemm0.8 40 ~
Madhësia e rrotës bluarësemmФ585×Ф195×75 (rrota diamanti/CBN)
Fuqia e motorit të timonitKw22Kw × 2
Shpejtësia e kokës së rrotaverpm150 950 ~
Fuqia e motorit të bartjes së ushqimitKw1.5Kw
Ushqimi i shpejtësisë së transportuesitrpm1 10 ~
Rrafshësia dhe paralelizmimm≤0.003
Vrazhdësi në sipërfaqemMARa0.32
Total PeshaKg10000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2700 2620 × × 2650
Etiketa

DDG, bluarje dyshe, 580

HETIM