Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë lustruese e sipërfaqes së lakuar>Makinë lustruese e sipërfaqes me pozicion automatik YH2M8690

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507468956069.png
YH2M8690 3D makinë lustruese sipërfaqësore e lakuar

YH2M8690 3D makinë lustruese sipërfaqësore e lakuar


Funksioni kryesor:

Zbatohet gjerësisht për lustrim të sipërfaqes së lakuar 2.5D ose 3D të metaleve dhe pjesëve jometalike si qelqi dhe qeramika, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Qelqi, qeramika, aliazhi i aluminit, safiri, etj.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYH2M8690
Pllaka e sipërme (OD)mm3 × Ф920
Pllaka e poshtme (OD)mm12 × Ф420
Trashësia minimale e copës së punësmm0.5
Madhësia maksimale e copës së punësmmФ360 (diagonale)
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës më të ulëtrpm5-40rpm (pa hap)
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës më të ulëtrpm2-10rpm (pa hap)
Shpejtësia e pllakës së sipërmerpm50-280rpm (pa hap)
Motori i pllakës së poshtmeKwKAF57 1.5Kw
Motori i pllakës së sipërmeKwFAF67 5.5 Kw
Përmasat e përgjithshme (L x W x H)mm2600x2600x2700
peshëkg5000
Etiketa

3D, sipërfaqe 2.5D e lakuar, lapping, lustrim

HETIM