Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë e vetme e prerjes së sipërfaqes>YH2M8192/8192Ⅱ/8195 Makinë bluarëse (lustruese) e njëanshme

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650506832436713.png
YH2M8192 / 8192Ⅱ / 8195 Makinë vertikale me sipërfaqe të vetme lustrim / prerje

YH2M8192 / 8192Ⅱ / 8195 Makinë vertikale me sipërfaqe të vetme lustrim / prerje


Funksioni kryesor:

Përdoret për prerjen / lustrimin e sipërfaqes së vetme të pjesëve metalike, të tilla si pllaka valvule, unaza pistoni dhe tehu i pompës së vajit, si dhe pjesë të petëzuara jo-metalike të materialeve të forta dhe të brishta si qelqi, qeramika, safiri, etj

HETIM
Aplikime tipike

Pajisja mund të përpunohet pjesë duke përfshirë pllakën e valvulës, pllakën e valvulës, pllakën e mbulesës së aliazhit të aluminit, qelqin, qeramikën, safirin, etj të tilla si: pllaka valvule, mbulesa qelqi, meshë safiri, fletë qeramike.

Specifikimi kryesor
Item / modeliNjësiYH2M8192YH2M8192ⅡYH2M8195
Madhësia e pllakës së mbylljes (OD × T)mmФ914 × 35Ф952 × 35
Madhësia e unazës shqetësuese (OD ID × T)mmФ410 × Ф368 × 60 (3 copë)Ф400 × Ф375 × 60 (4 copë)
Madhësia maksimale e pjesës së punësmmФ300Ф320
Rrafshimi maksimal i pjesës së punës të mbështjellur / të lëmuarum0.005 (Ф80)/0.008 (Ф80)
Vrazhdësi maksimale e sipërfaqes së pjesës së punës të mbështjellur / lustruesumRa0.15 / Ra0.05
Shpejtësia e pllakës së përgjimitrpm5 ~ 90rpm (pa hap)
Motori i pllakës së mbërthimit
7.5Kw, shpejtësia e vlerësuar; 1450rpm11Kw, shpejtësia e vlerësuar; 1450rpm
Goditja e cilindrit të ajrit (goditja e lindur)
Ф100 × 400 (3 copë)Ф80 × 450 (3 copë)Ф80 × 450 (4 copë)
Nr i unazave të punësCopë34
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)
1570 1725 × × 22501600 1625 × × 21501500 2200 × × 2250
pesha totaleKg200025002800
Etiketa

Lustrim me sipërfaqe të vetme / 8195

HETIM