Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë lustruese e sipërfaqes së lakuar>Makinë lustruese 2D YH8116M8118A-3

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650506922961899.png
YH2M8116A Makinë lustruese 3D me sipërfaqe të lakuar

YH2M8116A Makinë lustruese 3D me sipërfaqe të lakuar


Funksioni kryesor:

Përdoret kryesisht për lustrimin e sipërfaqes së rrafshët dhe 2.5D ose 3D të harkut të materialit metalik si aliazh alumini, çelik inox, si dhe materiale të tjera jo metalike si qelqi dhe qeramika.

HETIM
Aplikime tipike

Aliazh alumini, çelik inox, qelq dhe qeramikë etj.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYH2M8116A8118
Madhësia e pllakës së punës (OD×T)mmФ400 × 25 (AL)
Nr. I pllakës së punëscopë58
Madhësia maksimale e pjesës së punësmm360
Madhësia e pllakës së lustrimit (OD)mmФ1135
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës së punësrpm2 ~ 45 (pa hap)
Shpejtësia e revolucionit të pllakës së punësrpm1 ~ 12 (pa hap)Ndërrimi automatik, nuk ka revolucion gjatë lustrimit.
Shpejtësia e pllakës së lustrimitrpm2 ~ 90 (pa hap)
Lëvizja e lëvizjes së pllakës së lustrimitmm350
Dimensioni i përgjithshëm (L * W * H)mm1900 1500 × × 28002430 1935 × × 2575
Shkarkim / shkarkim automatik
joPo
pesha totalekg28004050
Etiketa

3D, sipërfaqe 2.5D e lakuar, lapping, lustrim

HETIM