Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë lustruese e sipërfaqes së lakuar>Skaner me dy stacione me precizion të lartë YH2M81120 Cnc

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507627147516.png
YH2M81120 Makinë lustrimi 3D me sipërfaqe të lakuar

YH2M81120 Makinë lustrimi 3D me sipërfaqe të lakuar


Funksioni kryesor:
Shtë projektuar për lustrim të sipërfaqes së lakuar 2.5D & 3D të materialeve si xhami, zirkonia, metali dhe pjesët jometalike, etj.


HETIM
Aplikime tipike

Qelqi, Zirkonia, Pjesë metalike dhe jometalike, etj.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYH2M81120
Pllaka e sipërme (OD)mm8 × Ф500
Pllaka e poshtme (OD)mmФ1200
Trashësia minimale e copës së punësmm0.5
Madhësia maksimale e copës së punësmmФ360 (diagonale)
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës më të ulëtrpm10-90rpm (pa hap)
Shpejtësia e pllakës së sipërmerpm5-30
Motori i pllakës së poshtmeKw11
Motori i pllakës së sipërmeKw4 × 0.75
Dimensioni i përgjithshëm (L x H x H)mm2240 1650 × × 2000
peshëkg2000
Etiketa
3D, sipërfaqe 2.5D e lakuar, lapping, lustrim


HETIM