Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Bluarje dhe lustrim>Makinë për lustrim të sipërfaqes

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672902199362839.jpg
Skaner me dy stacione me precizion të lartë YH2M81120 Cnc

Skaner me dy stacione me precizion të lartë YH2M81120 Cnc


Funksioni kryesor:

Kjo makinë përdoret kryesisht për fshirjen dhe lustrimin e xhamit të mbulesës së celularit 2.5D dhe 3D.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

Logo metalike

pik-2

Xham i mbulesës 3d të telefonit celular

Pikat kryesore të pajisjeve

● Kjo makinë është e pajisur me dy stacione, A dhe B, secila me 4 tabaka të pjesëve të punës. Stacionet e lustrimit dhe ngarkimit dhe shkarkimit mund të ndryshohen duke ngritur dhe kthyer.

● Miratoni mënyrën e presionit të pozicionit, kontrolloni me reagime pozicionin e ngarkimit të pllakës së sipërme përmes rrymës së motorit.

● Disku i lustrimit miraton kontrollin e frekuencës dhe është i pajisur me pajisje për ndarjen e ajrit nga lëngu me vakum.

● Miratoni modalitetin e kontrollit me ekran me prekje + PLC.

Parametri teknike

Projekt

Njësi

Parametër

Vërejtje

Madhësia e pllakës së sipërme të pjesës së punës

mm

φ500

-
Madhësia më e ulët e diskut lustruese

mm

φ1200

-
Shpejtësia më e ulët e diskut lustruese

r / min

1 90 ~

-
Goditja e ngritjes së tabakasë së sipërme të pjesës së punës

mm

400

-
Ngritja e tabakasë së sipërme të pjesës së punës

r / min

Rregullimi i shpejtësisë pa hapa-
Shpejtësia e rrotullimit të diskut të pjesës së punës

r / min

25

-
Numri i disqeve të sipërme lustruesepjesë

8

4 copë në 1 grup, të ndara në 2 stacione në anën A/B
Dimensionet (LxWxH)

mm

2240x1650x2000

-
Total Pesha

kg

rreth 2000-

HETIM