Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë lustruese e sipërfaqes së lakuar>YH2M8590 Makinë lustruese CNC me bosht të shumëfishtë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507986988926.png
YH2M8590 Makinë lustruese CNC me shumë gisht

YH2M8590 Makinë lustruese CNC me shumë gisht


Funksioni kryesor:

Shtë i dizajnuar për lustrim të sipërfaqes 3D të lakuar, sipërfaqes anësore dhe lustrimit përfundimtar të materialeve si xhami, qeramika, aliazh alumini, safir, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Kjo pajisje përdoret kryesisht për të mbështjellë dhe lustruar të dy anët e sipërfaqes paralele të metaleve të hollë dhe pjesëve jometale të forta, të tilla si silic, kristal safir, qeramike, xham optik, kristal kuarci dhe materiale të tjera gjysmëpërçuese.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYH2M8590
Diametri i kokës së lustrimit (OD)mm20 × φ50
Madhësia e stacionit të punësmm190 × 200
Madhësia e workpiecemmMinimumi: 45×60 mm
Maksimumi: <190 mm (diagonale)
këndi radian i prirur nga poshtë﹤18°
Shpejtësia e lustrimit të kokësrpm50 800 ~
X goditje lëvizësemm250
Y goditje lëvizësemm450
Z goditje lëvizësemm350
Një goditje në lëvizje
-1 ° 361 °
C goditje lëvizëse
-30 ° 390 °
Distanca e stacionit rrotulluesmm192
Përmasat e përgjithshme (L x W x H)mm2050x2250 x 2500
Peshekg3000
Etiketa

Bisht shumëfishe, palosje, lustrim

HETIM