Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673059679267034.jpg
Çeliku tungsten (për bluarjen e ashpër të materialeve të forta)

Çeliku tungsten (për bluarjen e ashpër të materialeve të forta)


Funksioni kryesor:

Madhësia dhe trashësia mund të personalizohen sipas kërkesave (380MM, 460MM, 610MM, 910MM)Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM