Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673058704646284.jpg
Disk hekuri bluarje sintetik (për bluarje të ashpër)

Disk hekuri bluarje sintetik (për bluarje të ashpër)


Funksioni kryesor:

Madhësia dhe trashësia mund të personalizohen sipas kërkesave (380MM, 460MM, 610MM, 910MM) dhe mund të përdoren për brazdë spirale dhe groove koncentrike


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM