Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060139465121.jpg
Sfungjeri Sand

Sfungjeri Sand


Funksioni kryesor:

I përshtatshëm për çelik inox, aliazh alumini, aliazh titani, metalurgji pluhur, aliazh zinku etj., kryesisht për riparimin e shenjave/gërvishtjeve të bluarjes


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM