Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060455806270.jpg
Pllakë pastrimi dhe jastëk pastrimi

Pllakë pastrimi dhe jastëk pastrimi


Funksioni kryesor:

I përshtatshëm për çelik inox, aliazh alumini, aliazh titani, metalurgji pluhur, aliazh zinku, etj., kryesisht për riparime të imtaKategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM