Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060771645419.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060777113141.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060777963852.jpg
Dylli i lëmuar
Dylli i lëmuar
Dylli i lëmuar

Dylli i lëmuar


Funksioni kryesor:

I përshtatshëm për lustrimin e çelikut inox, lidhjeve të aluminit dhe bronzit


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM

Kategoritë e nxehta