Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673059580460361.jpg
Pllakë kallaji të importuar (për bluarje dhe lustrim të imët të produkteve me precizion të lartë)

Pllakë kallaji të importuar (për bluarje dhe lustrim të imët të produkteve me precizion të lartë)


Funksioni kryesor:

Madhësia dhe trashësia mund të personalizohen sipas kërkesave (380MM, 460MM, 610MM, 910MM) dhe mund të përdoren për brazdë spirale dhe groove koncentrike


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM