Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673062237688294.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673062279668800.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673062279595638.jpg
larës
larës
larës

larës


Funksioni kryesor:

Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Parametri teknike

Emër

karakteristika

Aplikacion

Agjent pastrimi aliazh alumini

Efekt i mirë pastrimi dhe degreasing, pastërti e lartë

Nuk ka korrozion në sipërfaqen e pjesës së punës, nuk ka njollë, erë të ulët, lehtë për t'u shpëlarë

Ka një efekt të mirë pastrimi në vajin e përpunimit, yndyrat, dyllin lustrues, filmin e anodizuar, bojën dhe papastërtitë në sipërfaqen e aliazhit të aluminit, veçanërisht në kornizën e mesme dhe pllakën e pasme të telefonave celularë me aliazh alumini.
pastrues çeliku inox

Fuqia e fortë pastruese: tretshmëri e mirë, tension i ulët sipërfaqësor, përshkueshmëri e fortë Kosto e ulët: e riciklueshme

Nuk ka korrozion në sipërfaqen e pjesës së punës, mbrojtje mjedisore dhe siguri

Përdoret gjerësisht në prodhimin me saktësi, përpunimin e harduerit, pjesët prej çeliku inox dhe degresimin e sipërfaqeve të tjera, dyllin lustrim, degreasing oksid, degreasing, pa njollë dhe oksidim pas pastrimit, dhe efekti është i dukshëm.
Agjent pastrues bakri

Efekt i mirë pastrimi dhe antioksidues

E qëndrueshme në natyrë, mund të përdoret në mënyrë të përsëritur, pa korrozion ndaj metaleve

I përshtatshëm për heqjen e yndyrës, depilimin dhe pastrimin e pjesëve të ndryshme të bakrit
Pastrues optik i xhamit

Hiqni plotësisht njollat ​​e bardha, pastërti të lartë, mbroni xhamin nga njolla, pa mjegull, pa gërvishtje, pa filigranë pas pastrimit

Nuk ka mbetje, e lehtë për t'u shpëlarë, miqësore me mjedisin, pa erë dhe nuk dëmton duart

Për gravurë xhami, CNC, gdhendje, forcim, kalitje, printim mëndafshi, bluarje, lustrim, para dhe pas veshjes, mund të pastrohet, kryesisht pastrimi

Lëngu prerës, nitrati i kaliumit, pluhuri/lëngu lustrues, boja, luspa, pluhuri, myku, shenjat e gishtërinjve dhe ndotje të tjera në xhami, si dhe bluarje e sheshtë

Pas bluarjes së pluhurit dhe pluhurit të qelqit, etj., shkalla e rendimentit të pastrimit është deri në 95% ose më shumë

HETIM