Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673059437235872.jpg
Disku i bluarjes prej gize (për bluarje të rëndë)

Disku i bluarjes prej gize (për bluarje të rëndë)


Funksioni kryesor:

I përshtatshëm për hekur, çelik, bakër dhe materiale të tjera. Madhësia dhe trashësia mund të personalizohen sipas kërkesave (380MM, 460MM, 610MM, 910MM)


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM