Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Bluarje dhe lustrim konsumi

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673060026534943.jpg
Rrotë fluturuese dhe rrip gome me rrip të krehur dhe me rërë

Rrotë fluturuese dhe rrip gome me rrip të krehur dhe me rërë


Funksioni kryesor:

E aplikueshme për çelik inox, aliazh alumini, aliazh titani, aliazh zinku, etj. për të arritur efektin e tërheqjes së telitKategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM