Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Bluarje dhe lustrim>Lustrim Cnc me pesë boshte

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672906274881231.jpg
YHJ2MK8512 (me pesë stacione) Makinë lustruese me shumë stacione Cnc me pesë boshte me sipërfaqe (bluarje)

YHJ2MK8512 (me pesë stacione) Makinë lustruese me shumë stacione Cnc me pesë boshte me sipërfaqe (bluarje)


Funksioni kryesor:

Bluarje, lustrim, tërheqje teli, bluarje pasqyre 3D etj për plastikë, aliazh alumini, inox, aliazh titani, aliazh zirkon, qeramikë, qelq dhe materiale të ndryshme kompozite. Makina bluarëse ka një sistem automatik të zëvendësimit të materialit harxhues, i cili mund të plotësojë rastet e aplikimit që kërkojnë zëvendësim automatik të materialeve harxhuese.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

E-cigareve

pik-2

Orë Elektronike

pik-3

Kompjuter

Pikat kryesore të pajisjeve

● Lidhje me pesë akse, me zëvendësim automatik të sistemit të materialeve harxhuese, duke kursyer punë dhe efikasitet të lartë.

● Pjesë të shumta të punës mund të përpunohen në të njëjtën kohë, të fiksohen me pajisje vakum dhe pozicionimi është i saktë dhe i besueshëm.

● Mund të realizojë lustrim të ashpër, lustrim mesatar dhe lustrim të imët në të njëjtën kohë, me qëndrueshmëri të mirë dhe rendiment të lartë.

Parametri teknike

Projekt

Njësi

Parametër

tension

V

AC380V,50/60Hz

presionin e ajrit

MPA

0.5 0.7 ~

Udhëtimi me boshtin X

mm

530

Udhëtimi me boshtin Y

mm

940

Udhëtimi me boshtin Z

mm

485

Udhëtimi në bosht A

;

-30 ~ + 360

Udhëtimi në boshtin C

;

-720 ~ + 720

Fuqia totale e instaluar e veglave të makinerive

kW

288

Madhësia e pajisjes (LxWxH)

mm

2950x2300x2200

pesha totale e pajisjeve

kg

4700

Shpejtësia e copës së punës

r / min

1-50

Numri i akseve të servo lidhjes

/

5

Shpejtësia e lustrimit të kokës

r / min

0-5000

Diametri i kokës lustruese

mm

φ50-φ150

Numri i kokave lustrueseGrup

4 grupe x5

Distanca qendrore e boshtit të pjesës së punës

mm

Pesë-stacion: 250; Tre stacione: 500
Gama e përpunimit të produktit

mm

Pesë-stacione: Gjatësia diagonale≤248; Tre stacione: Gjatësia diagonale≤498

HETIM