Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Bluarje dhe lustrim>Lustrim Cnc me pesë boshte

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672906857267529.jpg
YH2M8519B/3/4/5 Makinë bluarëse (lustruese) me shumë fytyra Cnc me pesë boshte

YH2M8519B/3/4/5 Makinë bluarëse (lustruese) me shumë fytyra Cnc me pesë boshte


Funksioni kryesor:

Bluarje, lustrim dhe tërheqje teli për plastikë, aliazh alumini, çelik inox, aliazh titani, aliazh zirkoni, qeramikë, qelq dhe materiale të ndryshme të përbëra.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

Cell Phone

pik-2

Pasqyrë e pasme

pik-3

Syzet VR

Pikat kryesore të pajisjeve

● Lidhja me pesë akse, duke përpunuar shumë pjesë pune në të njëjtën kohë, të fiksuara me pajisje vakum, të sakta, të besueshme dhe me efikasitet të lartë.

● Koka e lustrimit drejtohet nga një servo motor, shpejtësia është saktësisht e kontrollueshme dhe çift rrotullimi konstant del.

● Mund të realizojë lustrim të ashpër, lustrim mesatar dhe lustrim të imët në të njëjtën kohë, me qëndrueshmëri të mirë dhe rendiment të lartë.

Parametri teknike

Projekt

Njësi

YH2M8519B/3

YH2M8519B/4

YH2M8519B/5

tension

V

AC380V,50/60Hz

AC380V,50/60Hz

AC380V,50/60Hz

presionin e ajrit

MPA

0.5 0.7 ~

0.5 0.7 ~

0.5 0.7 ~

Udhëtimi me boshtin X

mm

500

500

500

Udhëtimi me boshtin Y

mm

600

600

600

Udhëtimi me boshtin Z

mm

530

530

530

Udhëtimi në bosht A

,

-30 ~ + 360

-30 ~ + 360

-30 ~ + 360

Fuqia totale e instaluar e veglave të makinerive

kW

15

15

15

Madhësia e pajisjes (LxWxH)

mm

2400x2580x2200

2400x2580x2200

2400x2250x2200

pesha totale e pajisjeve

kg

3200

3200

3100

Shpejtësia e copës së punës

r / min

1-50

1-50

1-50

Numri i akseve të servo lidhjes

/

5

5

5

Shpejtësia e lustrimit të kokës

r / min

0-5000

0-5000

0-5000

Numri i kokave lustrueseGrup4 grupe x3

4 grupe x4

4 grupe x5
Distanca qendrore e boshtit të pjesës së punës

mm

500

500

250

Gama e përpunimit të produktit

mm

Gjatësia diagonale≤498Gjatësia diagonale≤498Pesë stacione: Gjatësia diagonale≤248 Tre stacione: Gjatësia diagonale≤495

HETIM