Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë lustruese e sipërfaqes së lakuar>Makinë lustruese me shumë skaje YH2M4130E

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650505881938777.png
YH2M4130E Makinë lustruese 3D Edge

YH2M4130E Makinë lustruese 3D Edge


Funksioni kryesor:

Përdoret për formësimin dhe lustrimin e shumë skajeve (anët 2.5D dhe 3D) të kornizave dhe pllakave jo-metalike dhe metalike si gota, qeramika, safir, aliazh alumini dhe çelik inox.

HETIM
Aplikime tipike

Shumë-skajet (anët 2.5D dhe 3D) të kornizave dhe pllakave jo-metalike dhe metalike si gota, qeramika, safir, aliazh alumini dhe çelik inox.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYH2M4130E
Madhësia e kokës lustruese (OD * H)mmФ290 * 235
Madhësia maksimale e pjesës së punësmm300 (diagnol, gjatësia e skajit ≥ 60)
Lartësia maksimale e pjesëve të punës të fiksuaramm180
Shpejtësia rrotulluese e lustrimit të kokësrpm50-1500
Shpejtësia rrotulluese e pjesës së punësrpm0.5-3
Lustrimi i shpejtësisë së ngritjes së kokësmm / min5-350
Motor kokë lustrimKw3
Motor rrotullimi i copës së punësKw1.5
Motor ngritës i kokës lustrueseKw0.4
Lustrim motor lëvizës kokëkw0.4
Nr i kokat lustruesepjesë2
pesha totalekg2500
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm1800 1250 × × 2150
Etiketa

Lakimi / lustrimi i buzës

HETIM