Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Mulli CNC>Grirës me fytyrë të dyfishtë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672124276217406.jpg
Makinë bluarëse vertikale me dy skaje precize YHMM7776/2

Makinë bluarëse vertikale me dy skaje precize YHMM7776/2


Funksioni kryesor:

Kjo vegël makine është e përshtatshme për të gjitha llojet e pjesëve metalike dhe jometalike në formë të veçantë dhe të rrumbullakët në formë të hollë, dhe në të njëjtën kohë, mund të bluajë rrafshin paralel të sipërm dhe të poshtëm të pjesës së punës me efikasitet të lartë, saktësi të lartë dhe të madhe. kompensim.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

lidhje

pik-2

Valvul

pik-3

Kushineta e madhe

Metodat e përpunimit

Bluarje planetare (XX)
I përshtatshëm për pjesë të trasha të punës, pjesë pune me kërkesa vertikale, sasi të madhe heqjeje


pik-4

Pikat kryesore të pajisjeve

● Trupi i avionit adopton një strukturë në formë kutie të derdhjes, e cila ka absorbim të mirë të goditjeve, ngurtësi të mirë dhe stabilitet termik të besueshëm.

● Lëngu ftohës ndahet në mënyrë magnetike, filtrohet me shirit letre filtrimi me 2 faza dhe riciklohet pasi të kontrollohet temperatura e ftohësit.

● Duke adoptuar një mekanizëm të ushqimit të diskut të varur, ai mund të hapet në mënyrë fleksibël dhe është i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe veshur rrotën bluarëse.

● Pajisur me pajisje automatike të veshjes së rrotave bluarëse, e cila është e përshtatshme dhe e shpejtë për të siguruar cilësinë e veshjes së rrotave bluarëse.

● Boshti i ushqimit drejtohet nga servo motori, me lëvizje të qëndrueshme, pozicionim të saktë dhe rregullim të përshtatshëm.

Parametri teknike

Modeli i artikullit/produktit

Njësi

YHMM7776/2

Diametri i copës së punës

mm

Φ50-Φ320

Trashësia e pjesës së punës

mm

8-40

Madhësia e rrotave

mm

Φ760

Motori i kokës bluarëse

kw

37 2 x

Shpejtësia e kokës së bluarjes

rpm

50-950

Fuqia e motorit të tabakasë ushqimore

kw

1.75 + 1.5 x 2

Cilësia e makinës

kg

16000

Dimensionet e veglave të makinerisë (gjatësia x gjerësia x lartësia (LxWxH)

mm

3200x3000x2800

HETIM

Kategoritë e nxehta