Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Mulli CNC>Grirës me fytyrë të dyfishtë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672127644726075.jpg
Mulli me dy anë vertikale precize YHMM300B

Mulli me dy anë vertikale precize YHMM300B


Funksioni kryesor:

Kjo makinë mund të përpunojë të gjitha llojet e pjesëve të holla metalike dhe jo metalike (kushineta, pllaka valvulash, pllaka aliazh alumini, plumba, tehe pompe vaji, unaza pistoni etj.) me forma dhe rrathë të ndryshëm. Bluarje me saktësi me efikasitet të lartë të faqeve fundore paralele të sipërme dhe të poshtme.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

rotor

pik-2

Duke

pik-3

Qeramikë

Metodat e përpunimit

bluarje në modalitetin C (C)
I përshtatshëm për përpunim me efikasitet të lartë, me shumë specifikime dhe varietet

pik-4

Bluarje planetare (XX)
I përshtatshëm për pjesë të trasha të punës, pjesë pune me kërkesa vertikale, sasi të madhe heqjeje

pik-5

Pikat kryesore të pajisjeve

● Teknologjia e saktë dhe e qëndrueshme e rregullimit të këndit të bluarjes së kokës së sipërme të bluarjes.

● Struktura mbështetëse e boshtit me ngurtësi dhe saktësi të lartë dhe teknologji me mëngë rrëshqitëse të dyfishtë të dadove.

● Dizajni i sistemit të furnizimit me precizion të lartë.

● Teknologjia e veshjes së rrotave me precizion të lartë dhe të lëmuar.

● Dizajni i mekanizmit të ushqyerjes me ngurtësi të lartë.

Parametri teknike

Modeli i artikullit/produktit

Njësi

YHMM300B

Diametri i copës së punës

mm

Φ10-Φ80

Trashësia e pjesës së punës

mm

8-40

Madhësia e rrotave

mm

Φ305

Motori i kokës bluarëse

kw

7.5 2 x

Shpejtësia e kokës së bluarjes

rpm

50-1000

Fuqia e motorit të tabakasë ushqimore

kw

1.5 3 x

Cilësia e makinës

kg

5000

Dimensionet e veglave të makinerisë (gjatësia x gjerësia x lartësia (LxWxH)

mm

1900x1920x2240

HETIM