Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Mulli CNC>Grirës me fytyrë të dyfishtë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672823408302121.jpg
Makinë bluarëse vertikale me dy skaje YHDM580B/5 me saktësi të lartë

Makinë bluarëse vertikale me dy skaje YHDM580B/5 me saktësi të lartë


Funksioni kryesor:

Kjo makinë mund të përpunojë të gjitha llojet e pjesëve të holla metalike dhe jo metalike (kushineta, pllaka valvulash, pllaka aliazh alumini, plumba, tehe pompe vaji, unaza pistoni etj.) me forma dhe rrathë të ndryshëm. Bluarje me saktësi me efikasitet të lartë të faqeve fundore paralele të sipërme dhe të poshtme.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

rotor

pik-2

lidhje

pik-3

Materiali magnetik

Metodat e përpunimit

Bluarje planetare (XX)

I përshtatshëm për pjesë të trasha të punës, pjesë pune me kërkesa vertikale, sasi të madhe heqjeje


pik-4

Pikat kryesore të pajisjeve

● Trupi i avionit adopton një strukturë në formë kutie të derdhjes, e cila ka absorbim të mirë të goditjeve, ngurtësi të mirë dhe stabilitet termik të besueshëm.

● Lëngu ftohës ndahet në mënyrë magnetike, filtrohet me shirit letre filtrimi me 2 faza dhe riciklohet pasi të kontrollohet temperatura e ftohësit.

● Duke adoptuar një mekanizëm të ushqimit të diskut të varur, ai mund të hapet në mënyrë fleksibël dhe është i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe veshur rrotën bluarëse.

● Pajisur me pajisje automatike të veshjes së rrotave bluarëse, e cila është e përshtatshme dhe e shpejtë për të siguruar cilësinë e veshjes së rrotave bluarëse.

● Boshti i ushqimit drejtohet nga servo motori, me lëvizje të qëndrueshme, pozicionim të saktë dhe rregullim të përshtatshëm.

Parametri teknike

Modeli i artikullit/produktit

Njësi

YHDM580B/5

Diametri i copës së punës

mm

Φ20-Φ240

Trashësia e pjesës së punës

mm

8-40

Madhësia e rrotave

mm

Φ585xΦ195

Motori i kokës bluarëse

kw

30 2 x

shpejtësia e kokës së bluarjes

rpm

150-950

Fuqia e motorit të tabakasë ushqimore

kw

1.5 3 x

Cilësia e makinës

kg

9000

Dimensionet e makinës (J x P x H (L x P x H)

mm

2550x2300x2880

HETIM