Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Mulli CNC>Grirës me fytyrë të dyfishtë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672887746399390.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672887756714918.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672887756829424.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672887756162589.jpg
Makinë bluarje me dy skaje vertikale me saktësi të lartë YHDM580B
Makinë bluarje me dy skaje vertikale me saktësi të lartë YHDM580B
Makinë bluarje me dy skaje vertikale me saktësi të lartë YHDM580B
Makinë bluarje me dy skaje vertikale me saktësi të lartë YHDM580B

Makinë bluarje me dy skaje vertikale me saktësi të lartë YHDM580B


Funksioni kryesor:

Kjo makinë mund të përpunojë të gjitha llojet e pjesëve të holla metalike dhe jo metalike (kushineta, pllaka valvulash, pllaka aliazh alumini, plumba, tehe pompe vaji, unaza pistoni etj.) me forma dhe rrathë të ndryshëm. Bluarje me saktësi me efikasitet të lartë të faqeve fundore paralele të sipërme dhe të poshtme.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

Unaza pistoni

pik-2

Copë litari

pik-3

caliper

pik-4

Kornizë alumini

Metodat e përpunimit

bluarje në modalitetin C (C)
I përshtatshëm për përpunim me efikasitet të lartë, me shumë specifikime dhe varietet

pik-5

Bluarje e vazhdueshme (LX)
I përshtatshëm për pjesë të hollë të punës me heqje të lartë (1-8 mm)

pik-6

Pikat kryesore të pajisjeve

● Trupi i avionit adopton një strukturë në formë kutie të derdhjes, e cila ka absorbim të mirë të goditjeve, ngurtësi të mirë dhe stabilitet termik të besueshëm.

● Lëngu ftohës ndahet në mënyrë magnetike, filtrohet me shirit letre filtrimi me 2 faza dhe riciklohet pasi të kontrollohet temperatura e ftohësit.

● Duke adoptuar një mekanizëm të ushqimit të diskut të varur, ai mund të hapet në mënyrë fleksibël dhe është i përshtatshëm për të zëvendësuar dhe veshur rrotën bluarëse.

● Pajisur me pajisje automatike të veshjes së rrotave bluarëse, e cila është e përshtatshme dhe e shpejtë për të siguruar cilësinë e veshjes së rrotave bluarëse.

● Përveç motorit me bosht, të gjithë zinxhirët e transmisionit drejtohen nga motorë servo, me lëvizje të qëndrueshme, pozicionim të saktë dhe rregullim të lehtë.

Parametri teknike

Modeli i artikullit/produktit

Njësi

YHDM580B

Diametri i copës së punës

mm

Φ12-Φ120

Trashësia e pjesës së punës

mm

0.8-40

Madhësia e rrotave

mm

Φ585xΦ195

Motori i kokës bluarëse

kW

22x2

Shpejtësia e kokës së bluarjes

rpm

50-950

Fuqia e motorit të tabakasë ushqimore

kW

1.5

Cilësia e makinës

kg

8000

Dimensionet e veglave të makinerisë (gjatësia x gjerësia x lartësia (LxWxH)

mm

2550x2300x2880

HETIM