Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1650507902683378.png
YHMM7776 Makinë për bluarje me dyshe

YHMM7776 Makinë për bluarje me dyshe


Funksioni kryesor:

Isshtë projektuar për bluarje sinkrone me precizion të lartë të dy sipërfaqeve paralele të pjesëve të sheshta në forma të ndryshme, veçanërisht ato përbërës që kanë madhësi të madhe dhe kërkesa të tolerancës së rreptë për paralelizëm & rrafshësi dhe pingulësi, si kushineta spike, shufra lidhëse, etj.

HETIM
Aplikime tipike

Mbajtja e unazave të brendshme dhe të jashtme, rrotulluesit e pompës së vajit, pllakave të valvulave, etj.

Specifikimi kryesor
ModelNjësiYHMM7776
Dimensioni i pjesëvemmPjesë në formë disku :Ф50~Ф500
Trashësia e pjesëvemm≥ 5
Madhësia e rrotës bluarësemmΦ750 × 75 × Ф195(diamanti / rrota CBN)
Fuqia e motorit të timonitKw30Kw × 2
Shpejtësia e kokës së rrotaverpm100~890(pa shkallë)
Fuqia e ushqimit të motorit transportues (revolucioni)Kw0.6 Kw
Fuqia e motorit të bartjes (rrotullimi)Kw1.1 Kw
Ushqimi i shpejtësisë së transportuesitrpm2~30
Total PeshaKg15000
Përmasat e përgjithshme (L * W * H)mm2840 3140 × × 2880


Etiketa

DDG, bluarje me disk të dyfishtë 7776

HETIM