Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Makinë bluarjeje me dyshe

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1632475359621080.jpg
YH2M8519A Mjet makine bluarëse (lustruese) me shumë fytyra CNC me pesë boshte

YH2M8519A Mjet makine bluarëse (lustruese) me shumë fytyra CNC me pesë boshte


Funksioni kryesor:

1. Kornizat e mesme, mbulesat e pasme dhe butonat e produkteve 3C si telefonat celularë, orët e dorës, cigaret elektronike, pajisjet e veshjes inteligjente dhe pjesë të tjera strukturore të pamjes;

2. Pjesë strukturore me pamje të vogël si dorezat e dyerve të makinave, disa veshje kabine, tabela, çelësa, etj.; 

3. Altoparlantët Bluetooth, kupat e termos të nivelit të lartë dhe pjesët strukturore të pamjes së produkteve të tjera shtëpiake, etj.

Fusha e aplikimit: Bluarje, lustrim, vizatim me tela, bluarje pasqyre 3D, etj. për plastikë, lidhje alumini, çelik inox, lidhje titani, lidhje zirkoniumi, qeramika, qelqi dhe materiale të ndryshme të përbëra.

Aplikimet: Llak, lustrim ose lustrim pasqyre 3D për plastika, lidhjet e aluminit, çelik inox, lidhjet e titanit, lidhjet e zirkonit, qeramika, qelqi dhe materiale të ndryshme të përbëra.


HETIM
Specifikimi kryesor
ArtikullYH2M8510
tension   AC 380V, 50 / 60Hz
Ajër presion0.5 ~ 0.7MPa
X aks udhëtoj600mm
Y aks udhëtoj500mm
Z aks udhëtoj400mm
A aks pash-30 ° ~ + 360 °
Pajisje madhësi (Gjatësia × gjerësi × lartësia)2300 2000 × × 2660mm
Total peshë of pajisje2900kg
Pjesa e punës shpejtësi1-100r / min
Ndihmës lidhje aks numër5
lustrim kokë shpejtësi200-5000r / min
diametër of lustrim rrotëφ50-φ180 mm
Numër of lustrim kokë Grupe4 Grupe X3
qendër distancë of copë pune bosht400mm
i zbatueshëm produkt madhësiDiagonale gjatësia≤380mm


HETIM

Kategoritë e nxehta