Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Harxhuese>Seria e materialeve konsumuese Ddg

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673058270339133.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673058276886518.jpg
https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1673058277831127.jpg
Shtresa holluese me diamant
Shtresa holluese me diamant
Shtresa holluese me diamant

Shtresa holluese me diamant


Funksioni kryesor:

I përshtatshëm për bluarjen e qelq-qeramikës, qeramikës, safirit dhe pjesëve të tjeraKategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM

HETIM