Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Komponentët kryesorë funksionalë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1690359757359363.jpg
Tavolinë rrotulluese me ajër me precizion të lartë YHJ

Tavolinë rrotulluese me ajër me precizion të lartë YHJ


Funksioni kryesor:

Produkti ka karakteristikat e ngarkesës së madhe, ngurtësi të lartë radiale dhe boshtore, ngurtësi të mirë këndore dhe lartësi të ulët. Është një shumëllojshmëri e matjeve me saktësi të lartë, përpunimi i montimit të matjes optike, përpunimi i matjes së çipeve gjysmëpërçuese, pajisjet e plota të simulimit fizik dhe industritë e tjera është një zgjedhje e shkëlqyer.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

               Qendra matëse e ingranazheve Pajisje për bluarje dhe hollim

Feature kryesore

● Saktësi e lartë: lubrifikimi me gaz, saktësi rrotulluese ultra e lartë.

● Përgjigje e lartë: koeficient i ulët i fërkimit, shpejtësi shumë e lartë e reagimit.

● Pa ndotje: pa ndotje me vaj mineral.

● Jetë e gjatë: pa kontakt pa konsum, jetë e gjatë shërbimi.

● Personalizimi i personalizuar: teknologjia e patentave të tavolinës me precizion të lartë me ajër, mbështet personalizimin e personalizuar.

Parametri teknike
ProjektModele

Botim standardupgrade
Madhësia e tryezësΦ325mm
Ngarkesa maksimale2000N
Shpejtësia e vlerësuar100rrpm
Çift rrotullues i vlerësuar19 Nm
Ngurtësia radiale260 N/μm
Ngurtësia boshtore1200 N/μm
Maksimumi i lejueshëm i shkarkimit (ngarkesa e plotë 2000N)60 Nm
Maksimumi i lejueshëm i shkarkimit (pa ngarkesë)45 Nm
Presioni i furnizimit me gaz0.5±0.05 Mpa
Gabim i daljes boshtore1 μm0.2 μm
Gabim i daljes radiale1.5 μm0.5 μm
Saktësia e pozicionimit10 rad s3 rad s
Saktësia e përsëritur e pozicionimit4 rad s1.5 rad s

HETIM