Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Mulli CNC>Mulli i përbërë

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1674983342265107.jpg
Mulli cilindrike shumëfunksionale CNC YHMGK1720 Precision

Mulli cilindrike shumëfunksionale CNC YHMGK1720 Precision


Funksioni kryesor:

Makina është makinë bluarëse shumëfunksionale me kontroll numerik me saktësi, e cila mund të përfundojë proceset e bluarjes së karbitit të silikonit, safirit dhe shufrave të tjera kristalore, prerjes dhe bluarjes së skajeve të ndryshueshme referuese ose bluarjes.
Prerje V-Ntoch në të njëjtën kohë.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Pjesë tipike të përpunuara

pik-1

Shufra silikoni

pik-2

Shufra safiri

Parametri teknike
Item / ModelNjësiYHMGK1720
Produkte të përpunuara-Bluarje me karabit silikoni dhe shufër safiri
Procedura e përpunimit-Bluarje cilindrike me shufër, bluarje prerëse referencë bluarje me skaje të ndryshueshme V-Ntoch
Gama e diametrit të pjesës së punësmmΦ100-Φ210
Gama e gjatësisë së pjesës së punësmm10-500
Diametri kryesor i rrotës së bluarjesmmΦ135
Shpejtësia e rrotës kryesore bluarëser / min5000 12000-
Diametri i rrotës bluarëse V-Ntosh NotchmmΦ120
Shpejtësia e rrotës bluarëse me nivele V-Ntoshr / min2000-3000
Saktësia e cilindrit të jashtëmmm0.01
Diametri i cilindrit të jashtëmmmΦ100
Gjatësia e cilindrit të jashtëmmm50
peshëg6500
Përmasa (L × W × H)mm3600×3500×2880 (përfshirë rezervuarin e ujit)

HETIM