Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Pajisje inteligjente>Sistemi i automatizimit të veglave të makinerive Cnc

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672991686367741.jpg
Përpunimi i rrjedhës së valvulave Ngarkimi dhe shkarkimi automatik

Përpunimi i rrjedhës së valvulave Ngarkimi dhe shkarkimi automatik


Funksioni kryesor:

Përdoret kryesisht për ngarkimin dhe shkarkimin automatik të pjesëve të boshtit, siç janë trungjet e valvulave në industrinë e automobilave.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Feature kryesore

● E personalizuar sipas procesit, struktura është kompakte dhe hapësira e dyshemesë është e vogël.

● Dizajni i integruar i kapëses mekanike, duke përdorur cilindrin e ajrit si fuqi, mund të ngarkojë dhe shkarkojë shpejt produktet. Ai jo vetëm që redukton kostot, përmirëson efikasitetin dhe stabilitetin e përpunimit, por gjithashtu siguron cilësinë e produktit.

● Është i përshtatshëm për para të produkteve me shumë specifikime, të cilat mund të plotësojnë transportin e produkteve.

HETIM