Të gjitha kategoritë
ENEN
YUHUAN Co., Ltd.

home>Qendra e produkteve>Pajisje inteligjente>Sistemi i automatizimit të veglave të makinerive Cnc

Qendra e produkteve

https://www.yuhuancnc.com/upload/product/1672991172253272.jpg
Automatizimi i bluarjes së pjesëve të ingranazheve

Automatizimi i bluarjes së pjesëve të ingranazheve


Funksioni kryesor:

Ai është i përshtatshëm për bluarjen e njëkohshme të faqeve fundore paralele të sipërme dhe të poshtme të llojeve të ndryshme të pjesëve të holla precize metalike dhe jometalike.


Kategoria: Qendra e produkteve
Fjalë kyçe: Yuhuan

HETIM
Feature kryesore

● Pajisje automatizimi të personalizuara sipas procesit të klientit.

● Monitorim online me saktësi të lartë.

● Bërthama e linjës së prodhimit miraton makinën bluarëse me precizion të dyfishtë CNC të serisë YHDM.

● Miratoni rregullimin dhe renditjen automatike të materialeve për të realizuar automatizimin dhe inteligjencën e procesit teknologjik.

● Realizoni shkëmbimin e informacionit njeri-makinë nëpërmjet Ethernet dhe PLC.

HETIM