сите категории
ENEN

Дома>Контактирајте нѐ

КОНТАКТ ИНФО

Бр. 9 патот Јонгјанг, база на индустриска индустрија Лијујанг, Чангша, провинција Хунан , Кина
[заштитена по е-пошта]
Контакт 1: Рејмонд Леи
Е-пошта: [заштитена по е-пошта]
телефон: + 86 18774862105
Се бара агент / дистрибутер во странство
Контактирајте нѐ

Се бараа агенти. Добредојдени сте да контактирате со нас за повеќе детали.

мапа