Alle kategorieë
ENEN

home>Media>Nuus

Yuhuan CNC-vleuel Die tweede prys in die kompetisie oor veiligheid en omgewingsbeskerming in die hoëtegnologiese sone

views: 237 Author: Publiseer tyd: 2017-06-22

Die middag van 16 Junie 2017 het die Yuhuan CNC-span ander 18 spanne geklop en die tweede prys gewen in die kennis- en omgewingsbeskermingskompetisie wat deur die bestuurskomitee van Liuyang High-tech Zone gehou is.

Op die veld het ons spanlede saamgestel en saamgewerk, en hulle het 'n goeie spanwerk gelewer, en na vier rondes van harde kompetisie het ons span uiteindelik die tweede prys in hierdie kompetisie met 'n totale punt van 200 punte verower. Hierdie kompetisie bied die sjarme en mededingende status van die mense van Yuhuan, wat ook die klem op ons veiligheid en omgewingsbeskerming weerspieël.
Warm kategorieë